„Stiprūs kartu“ vadovas Edmundas Jakilaitis sako, kad, lyginant su pirmaisiais karo metais, šalies gyventojų ir verslų skiriama parama sumažėjo.

„To buvo galima tikėtis, nes karas, deja, tapo kasdienybe. Kartu, matyt, esama ir tam tikro nuovargio. Tačiau pavargo tikrai ne visi gyventojai ir ne visi verslai. Iš pastarųjų išsiskiria savo sričių lyderiai, matyt, dėl jiems būdingo platesnio matymo, didesnių galimybių bei ilgalaikio planavimo“, ‒ komentuoja „Stiprūs kartu“ vadovas.

„Prisidedame prie šios iniciatyvos, kadangi nuo karo nukentėję ukrainiečių vaikai yra didžiulis skaudulys. Jie neteko artimųjų, prarado galimybę džiaugtis vaikyste, karo baisumai neabejotinai paliks pėdsaką visam gyvenimui. Dovanodami jiems trumpas atostogas Lietuvoje, norime padėti bent trumpam atitrūkti nuo baugios kasdienybės“, – sako „Teltonikos“ įmonių grupės įkūrėjas ir prezidentas Arvydas Paukštys.

Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių grupė „Teltonika“ nuolat remia Ukrainą per savo biurą Kijive, taip pat prisijungia prie įvairių paramos iniciatyvų. Metų pradžioje „Teltonikos“ grupė skyrė 1,45 mln. Eur akcijai „Radarom!“.

Pirmieji vaikai iš Ukrainos rinksis futbolo stovykloje. Kitoms grupėms bus organizuojamos kūrybinės kino, nuotykių, keliavimo ir kitos stovyklos. Taip pat norima vaikus aprūpinti dovanomis artėjančiai rugsėjo pirmajai.

Anksčiau skelbta, kad prie šios iniciatyvos prisijungė ir 20 tūkst. skyrė „Švyturys-Utenos alus“, taip pat ją parėmė „Linas Agro“, „Biotechpharma“, „Contestus“ ir kitos bendrovės.

Aukoti karo našlaičių atostogoms Lietuvoje galima trumpuoju numeriu 1409 – skambučio kaina 5 Eur. Tai pat galima daryti pavedimą į „Stiprūs kartu“ sąskaitą LT387044090101401806, ar „Paypal“ piniginę: mes@stipruskartu.lt, pavedimo paskirtyje nurodant „Karo našlaičiams“.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: