Vasario 10-ąją Jonavos rajono savivaldybės tarybai patvirtinus 2022 metų rajono biudžetą, jame numatytos lėšos Šmatų ir Skarulių kapinėms.

Iki šiol atvykusieji į Skarulių kapines, kapaviečių laistymui turėjo tik vandens rezervuarą, kuris nebepateisina lūkesčių - yra susidėvėjęs, neretai nepapildomas vandens atsargomis ir panašiai. Pagal patvirtintą 2022 metų biudžetą, Skarulių kapinių vandentiekio tinklo įrengimui numatyta 10 tūkstančių eurų.   

Šmatų kapinių apšvietimo įrengimui šių metų biudžete numatyta skirti 20 tūkstančių eurų. Anot Jonavos miesto seniūnijos, parengus apšvietimo projektą, jį įgyvendinti planuojama šių metų IV ketvirtį.

Tęsiant mintį apie Šmatų kapines, portalą jonavoszinios.lt pasiekė skaitytojo klausimas, kada bus tvarkomas keliukas iš kitos pusės kapinių? Skaitytojas atsiuntė ir keliuko nuotrauką, bei teigia, kad jis nuolatos duobėtas ir pažliugęs, o atvykstantys lankyti artimųjų kapų, priversti klampoti.

Aptariamas keliukas Šmatų kapinių teritorijoje priklauso Kulvos seniūnijai, kuri ir turėtų juo rūpintis, tačiau gautas patikinimas, kad šiam keliui bus skirtas didesnis dėmesys, kai jo tvarkymui bus palankios oro sąlygos.

Galerijoje - skaitytojo nuotraukos 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: