Vakar, spalio 17-ąją, išplatinome pranešimą, kuriame buvo rašoma, kad pilietiškas vyriškis padėjo sulaikyti neblaivų vairuotoją.

Atėmė raktelius

Kaip nurodė policijos pareigūnai, spalio 15 d., apie 19.55 val. Jonavos r., A6 kelyje , automobilis „Chrysler“, vairuojamas neblaivaus vyro (g. 1976 m.), pirminiais duomenimis, važiavo degant raudonam šviesoforo signalui ir kliudė automobilį „BMW“, vairuojamą moters (g. 1991 m.). Eismo įvykį matęs vyras (g. 1988 m.) taip pat sustojo kelkraštyje, kartu su automobilių „Chrysler“ ir „BMW“ vairuotojais. Įvykio liudininkui kilo įtarimų, jog automobilio „Chrysler“ vairuotojas neblaivus, todėl pasielgė pilietiškai – paėmė automobilio „Chrysler“ raktelius iki kol atvyko policijos pareigūnai. Automobilio „Chrysler“ vairuotojas atsisakė pasitikrinti blaivumą, tačiau baudžiamosios atsakomybės išvengti nepavyks.

Nori dar kartą padėkoti

Šiandien su portalu jonavoszinios.lt susisiekė pati ,,BMW" vairuotoja, kuri nupasakojo, kas vyko laukiant policijos. Moteris nori dar kartą padėkoti jai padėjusiam vyriškiui.

,,Jau tą patį vakarą rezgiau mintį, kaip būtų įmanoma atsidėkoti už liudininko pagalbą ir kaip per žiniasklaidą paskleisti informaciją apie to vakaro įvykius. Jokių duomenų apie liudininką neturiu, tik iš Jūsų straipsnio sužinojau, kad jis 1988 gimimo. Mano noras viešai jam padėkoti ne tik, kad jis sustojo ir pasiūlė savo pagalbą, bet ir atėmė raktelius", - redakcijai pasakojo moteris.

Bandė bėgti

Anot jos, laukiant policijos pareigūnų, vyriškis visą laiką grūmėsi su girtu avarijos kaltininku.

,,Pastarasis norėjo pabėgti, todėl geranoriškas pilietis pamatęs jį, bėgo vytis. Pavijęs susistabdė, bet avarijos kaltininkas priešinosi, teko parversti jį ant žolės ir taip elgtasi 3 kartus.

Be to, kad priešinosi ir spardydamasis mušėsi, grasino, visą laiką lydėjo necenzūriniai žodžiai į pagalbą suteikusio ir mano pusę, jog "įdavėme", kad neleidome pabėgti. Bandė tartis siūlydamas pinigus ,jog viską atšauktume(policijos iškvietimą),paskui siūlė pinigus, jog leistume jam pabėgti. Nesutikome. O avarijos kaltininko elgesys tik agresyvėjo, ko pasėkoje, pagalbos numeriu skambinta dar du kartus, negalėjau žiūrėti, kaip sustojusiam man padėti vyrui gresia pavojus būti sužalotam.

Atvykus policijai ir viską supildžius, padėkojau pilietiškam vyrui už pagalbą, bet po jo tiek įdėtų pastangų man pagelbėti, po tiek išeikvotos energijos ir ,manau, sumušimų, negaliu ramiai nusėdėti, nepamėgindama dar kartą kreiptis į jį ir tarti begalinį AČIŪ!", - pasakojo moteris.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: