Jau kurį laiką jonaviečiai teiraujasi dėl žiedinės sankryžos  P. Vaičiūno ir Žemaitės gatvėse. Anot jų, ne viskas vyksta pagal planą - eismas uždarytas, darbai nevyksta.  Dar 2021 metų lapkričio pabaigoje skelbta, kad žiedinės sankryžos atidarymas - tik dienų klausimas, todėl natūralu, kad miestiečiai matydami vis dar uždarytą eismą minėtoje teritorijoje kelia klausimus - kodėl Rimkuose sustojo žiedinės sankryžos įrengimo darbai?

Praeitų metų lapkričio 22-ąją rašėme, kad artimiausiomis dienomis jau važiuosime Rimkų naująja žiedine sankryža (Plačiau apie tai skaitykite ČIA), tačiau lyg tyčia, kitą dieną, lapkričio 23-ąją, Jonavą užklojo storas sluoksnis sniego bei spustelėjo rimtas šaltukas. Dauguma atveju kai kurie statybos darbai neatliekami prie žemų temperatūrų, tad žiedinės sankryžos rengėjai darbus sustabdė.

Jonavos rajono savivaldybės Statybos, remonto ir architektūros skyriaus pasiteiravome, kokių darbų nespėjo atlikti rangovai ir kada jie žada pratęsti darbus?

Anot šio skyriaus vyriausios specialistės Vilmos Petkuvienės, neužbaigti darbai tokie patys, kaip ir paminėti lapkričio 22-osios dienos straipsnyje - gerbūvio sutvarkymas ir dviračių tako dažymas, kurių negalima atlikti žiemos metu, todėl jie suplanuoti šiltojo sezono laikotarpiui. Be to, lapkritį – gruodį užklupus šalčiams, rangovas nespėjo atlikti ir kitų suplanuotų darbų.

„Rangovas žiedo viduryje gruodžio mėnesį sudėjo projekte numatytas granitines trinkeles, tačiau negali jų užpildyti ir sutvirtinti projekte numatytu mišiniu, nes jį galima įrenginėti esant tiktai +10 laipsnių temperatūrai. (Tarpai tarp granitinių trinkelių užpildomi surištuoju siūlių užpildu gaminamu iš hidrauliškai surišto arba polimerais modifikuoto hidrauliškai surišto skiedinio). Kadangi vidinė žiedinės sankryžos konstrukcija nebaigta,  eismo negalime atidaryti“, - teigia specialistė.

Sudalyvaukite apklausoje

Besitęsiant įšalui, Rimkų žiedinės sankryžos atidarymo dar teks palaukti. Taip pat dėl dalinio sankryžos uždarymo, A. Kulviečio gatvėje išliks dvipusis eismas su laikinaisiais eismo organizavimą nurodančiais kelio ženklais.

Norime pasiteirauti skaitytojų, ar atidarius Rimkų žiedinę  sankryžą vertėtų A. Kulviečio gatvėje palikti dvipusį eismą, ar atstatyti iki šiol buvusį vienpusį eismą? Sudalyvaukite apklausoje ir pareikškite savo nuomonę.    

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: