Kaip jau skelbta, jonaviečiai buvo kviečiami birželio 30 d. Jonavos kultūros centre nemokamai ir be išankstinės registracijos pasitikrinti dėl odos vėžio, o akcijai prasidėjus, prie registracijos palapinės išsirikiavo milžiniška žmonių eilė. Plačiau apie žmonių antplūdį ČIA.

Šiandien Astos Dumbliauskienės Odos Klinika skelbia, kiek žmonių buvo apžiūrėta, kiek jonaviečių pasitikrino savo odos darinius.  

„Klinikos gydytojos dermatovenerologės Asta Dumbliauskienė ir Nastasija Savickaja penktadienį (birželio 30 d.) praleido Jonavoje. Bendra Jonavos pirminės sveikatos priežiūros centro ir Astos Dumbliauskienės Odos Klinikos iniciatyva buvo atliekama nemokama apgamų patikra. Patikrinta apie 240 norėjusių apgamus pasitikrinti jonaviečių. Puiki diena ir puikus rezultatas. Džiaugiamės, jog žmonės neabejingi savo sveikatai“,- skelbia Astos Dumbliauskienės Odos Klinika.

Kaip sako Jonavos onkologinių ligonių asociacijos „ŠKAC“ vadovė Jūratė Povilavičienė, „galiu pasidžiaugti, kad akcija vykusi ir pavykusi. Tokių akcijų poreikis yra didžiulis, nes jau akcijos dieną turėjom atsakinėti į klausimus, kada ji vėl bus“.

Yra patvirtinta Jonavos r. savivaldybės tarybos Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa, kurioje numatytos priemonės onkologinėms, profilaktinėms patikroms. Tikėtina, kad šios programos dėka, panašaus pobūdžio akcija į Jonavą sugrįš šį rudenį.

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: