Trumpa Dyson dulkių siurblių istorija 

Vieno ar kito gamintojo istorijos žinojimas, taip pat, turi įtakos tam, ar žmonės norės ar nenorės jų gaminamus gaminius įsigyti. Pirmasis Dyson siurblys buvo sukurtas 1978 metais, kai britų inžinierius James’as Dyson’as sukūrė Hoover Junior modelį. Tuo metu, tai buvo galingiausias dulkių siurblys rinkoje, tačiau, jis itin greitai užsikimšdavo. Pasirodo, kad visa problema buvo dulkių surinkimo maišelyje, kuris prisipildė ir turėjo būti pakeistas. Dyson įkūrėjas ėmė mąstyti apie tai, kaip pakeisti maišelių technologiją ir 1983 metais sukūrė pirmąjį pasaulyje dulkių siurblį be maišelių. Tai tapo rinką keičiančiu prietaisu. Na, o pats Dyson gamintojas išpopuliarėjo dėl dar dešimtmečiu vėliau išleisto DC01 modelio. Nuo tada, Dyson iš mažos kompanijos tapo milžinišku gamintoju, puikiai atpažįstamu visame pasaulyje. Dyson nuolat kuria ir atranda vis inovatyvesnių būdų kaip padaryti namų valymą vis lengvesniu. Nors šie dulkių siurbliai ir pasižymi didele kaina, daugelis juos laiko nepakeičiamais ir pačiais geriausiais rinkoje. 

Kodėl verta investuoti į Dyson dulkių siurblį?

Turbūt kiekvienas iš mūsų yra girdėjęs pagyras skriejančias Dyson dulkių siurbliams. Jie be galo populiarūs, puikiai atpažįstami ir plačiai žinomi visame pasaulyje. Tačiau, nepaisant to, kad Dyson dulkių siurbliai yra plačiai žinomi ir pasižymi aukštesne kaina, nei kitų gamintojų siurbliai, yra ir keletas priežasčių, dėl kurių verta investuoti į šio gamintojo dulkių siurblius. 

Išskirtinė siurbimo galia  

Dyson dulkių siurbliai naudoja išskirtinę cikloninę technologiją, kuri leidžia orui, esančiam dulkių siurblio viduje, suktis dideliu greičiu. Tam, kad pašalintų dulkes, alergenus ir kitas nešvarumų daleles, Dyson siurblys nukreipia visus nešvarumus į filtravimo sistemą. Didelės dalelės yra atskiriamos, todėl, dulkių siurblys suteikia galingą siurbimą be baimės, kad siurblys užsikimš. Dyson siurbliai yra galingi, veikia be maišelių, todėl, garantuoja nenutrūkstamą siurbimo galią ir efektyvų veikimą.

Rutulio technologija - išskirtiniam siurblio manevringumui

Viena iš ypatybių, kuri atskiria Dyson dulkių siurblius nuo kitų gamintojų siurblių yra unikali rutulio arba “Ball” technologija. Dyson siurbliuose randamas rutulys, kuris itin lengvai sukasi į visas puses, tuo pat metu suteikdamas dizainui stabilumą ir padėdamas dulkių siurblį išlaikyti vertikaliu, nepaisant to kaip jis yra traukiamas ar stumiamas. Ši technologija leidžia naudotojui dulkiu siurbliu naudotis dar patogiau, nevargina rankų. Tad, dulkių siurbimas tampa malonesniu.

Dyson dulkių siurbliai naudoja HEPA filtrus

HEPA filtrai yra sukurti tai, kad pašalintų 99,97% ore esančių dalelių, efektyviai išvalytų orą nuo dulkių ir alergenų. Visi Dyson dulkių siurbliai naudoja būtent šiuos filtrus. Na, o tai reiškia, kad kiekvienas, ypač tas, kuris gyvena mieste, arti judrios gatvės, galės būti užtikrintas, kad dulkės ir nešvarumai, patenkantys į namus pro langus bei duris, bus efektyviai pašalinti. Dyson siurblys pravers ir tiems, kurie susiduria ir kovoja su alergijomis, kadangi, iš patalpų oro efektyviai pašalins ir alergenus. Negana to, HEPA filtrai yra plačiai žinomi dėl savo ilgaamžiškumo, patvarumo. 

Patogi ir praktiška technologija be maišelių 

Dyson dulkių siurblių technologija be maišelių leidžia dulkių siurbliui ne tik efektyviai veikti, bet ir suteikia galimybę prietaisą lengvai ir patogiai ištuštinti po siurbimo. Kadangi, surinktų dulkių ir nešvarumų kiekis yra aiškiai matomas jų surinkimo talpoje, vos tik jai prisipildžius, nešvarumus galėsite greitai pašalinti. Na, o ir pats nešvarumų pašalinimas yra labai paprastas ir netepantis rankų. Dulkės ir nešvarumai yra lengvai ir efektyviai išstumiami iš talpos, o tai reiškia, kad jums nereikės naudoti savo rankų, siekiant purvą iš ten iškrapštyti. 

Išskirtiniai dizainai

Dyson dulkių siurbliai pasižymi ne tik efektyviu bei galingu veikimu, bet ir išskirtiniais, kokybiškais dizainais. Galima pasirinkti kompaktišką ir lengvą dulkių siurblį - šluotą, standartinį dulkių siurblį ant ratukų su didesne šiukšlių surinkimo tampą. Na, o taip pat, itin populiarūs yra belaidžiai, rankiniai dulkių siurbliai, kurie padeda efektyviai išsiurbti net sunkiai pasiekiamas vietas. Negana to, Dyson dulkių siurbliai yra gaminami iš itin kokybiškų medžiagų, todėl, yra itin patvarūs ir gali atlaikyti net patį intensyviausią naudojimą. Nors jie ir pasižymi gana aukšta kaina, jų ilgaamžiškumas, efektyvumas ir dizaino patogumas viską atperka. 

Populiarieji ir efektyvieji Dyson dulkių siurbliai padės palaikyti namų tvarką - lengvai ir patogiai. Varle.lt svetainėje rasite platų Dyson bei kitų gamintojų dulkių siurblių asortimentą. Apsilankykite: https://www.varle.lt/dulkiu-siurbliai/ ir įsigykite sau tinkamiausią ir kokybiškiausią dulkių siurblį, už draugišką kainą.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: