Jonavos rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Evelina Darvidė ir Jonavos rajono socialinių paslaugų centras (SPC) kviečia Jonavos moteris dalyvauti labdaros renginyje ir padovanoti savo sukneles SPC globojamoms moterims.

Šių metų renginio tema „Moterų lyderystė“, o renginio globėja – Lietuvos ir užsienio scenose puikiai žinoma operos solistė Nomeda Kazlaus. Renginio ambasadore sutiko būti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė.

Savo dovanotomis suknelėmis prie labdaros renginio jau prisijungė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė - Nielsen, aktyvistė Dovilė Filmanavičiūtė , operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė su mama Egle Juozapaitiene bei kitos Lietuvoje žinomos moterys.

„Nors už lango mes stebime krintančius spalvotus medžių lapus, tačiau mintyse vis dažniau pagalvojame apie ateinančią žiemą, didžiąsias metų šventes ir prasidedantį stebuklingą Kalėdinį laikotarpį. Kad laukimas būtų prasmingas ir suteiktų kuo daugiau džiaugsmo akimirkų, kviečiu dalintis, nenešiojamomis, bet tvarkingomis suknelėmis, moteriškais papuošalais, bateliais.

Kviečiu Jonavos rajono įstaigas palaikyti iniciatyvą ir prisijungti prie renginio renkant sukneles, o norintys prisidėti ir padovanoti savo paslaugas neatlygintinai taip pat laukiami“, - sako E. Darvidė.

Dovanojamas sukneles iki š. m. lapkričio 21 d. galima pristatyti į Jonavos rajono savivaldybę, Žeimių g. 13, 405 kabinetą arba Jonavos rajono socialinių paslaugų centrą, Chemikų g. 136.  

Labdaros renginys „Padovanok suknelę“ vyks gruodžio mėn. pradžioje Jonavos kultūros centre.

Akcija „Padovanok suknelę“ Lietuvoje pirmą kartą buvo suorganizuota 2015 metais iš Etiopijos į Vilnių gyventi atvykusios Eskadar Maštavičienės dėka. Vėliau prie populiarėjančios idėjos jungėsi kiti Lietuvos miestai, o 2019 m. Jonavoje vyko finalinis akcijos renginys.

Daugiau informacijos: E. Darvidė, tel. 8 601 95102

K. Putelio nuotr. , Jonavos r. savivaldybės info.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: