Šiandien, lapkričio 23-osios naktį, Jonavą pasiekė naujojo tilto, vesiančio per Žeimių gatvę nuo Sporto arenos link Kosmonautų gatvės, konstrukcijos. 

,,Dabar prasidės montavimo darbai – atskiros tilto dalys bus keliamos ant laikinų atramų 500 t kranu", - savo ,,Facebook" paskyroje skelbia Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Tilto montavimo metu, iki lapkričio 25 d. 24 val., bus laikinai draudžiamas eismas Žeimių gatvės atkarpoje. Vairuotojai bus nukreipiami apylankomis Žemaitės ir Vasario 16-osios gatvėmis.

Bendrovės „Steel Bridges“ gamykloje Kretingoje pagamintas tiltas atkeliavo supjaustytas į mažesnes dalis, kurių sunkiausia sveria apie 50 tonų.

Sklandžiam tilto transportavimui užtikrinti buvo atliktas išsamus apie 250 km maršruto tyrimas, laikinai demontuoti pravažumui kliudę 15 kelio ženklų Kretingoje, Rietave, Raseiniuose, Kėdainių rajone ir Jonavoje.

Tilto konstrukcijos į Jonavą atvyko vieną parą vėliau, nei buvo planuota.

Dėl didelio vėjo transporto priemonės turėjo judėti ne greičiau, kaip 20 km/val., kitaip rizikuotų apvirsti. Judėta tik sutemus, kai keliuose buvo mažiau kitų eismo dalyvių.

Kaip jau anksčiau skelbė miesto seniūnija, tikimasi, kad tiltas bus pabaigtas dar iki didžiųjų metų švenčių - numatytą, kad jį papuoš šventinės dekoracijos. 

A. Reipos, V. Kalpoko nuotr.

Taip pat skaitykite: