Brangūs abiturientai, štai ir baigėsi kelias, kuris prieš ketverius metus atrodė toks ilgas ir kupinas nuotykių.

Jaunystė – nuostabus laikas, spalvingas ir viltingas. Jis toks visada, Jūsų laikas nėra išimtis. Jauniems atrodo, jog vos panorėjus atsivers visi vartai ir išsipildys troškimai... Tik kartais jauni, pristigę gyvenimo patirties, ima ir pamiršta, kad ateities pagrindas – dabartis, kad vartai atsivers, jei teisingai gyvensime šiandien, jei mokysimės siekti savojo tikslo atkakliai, kryptingai, jei neišsigąsime kliūčių, jei patikėsime, kad žmogus pasiekia daug tada, kai mokosi, studijuoja, daug dirba. Peržengus mokyklos slenkstį prieš Jus atsivers visas pasaulis, kuriame yra tūkstančiai kelių, o vienas iš jų – jūsų. Mieli mūsų abiturientai, linkim gyvenime visada ieškoti ir siekti to, kas gera, gražu, tauru ir teisinga, bet niekada nenuolaidžiauti bet kokiu pavidalu pasireiškiančiam blogiui.  

Gyvenimas – tai kelionė. Žingsnis po žingsnio. Jeigu kiekvienas Jūsų žingsnis bus stulbinantis ir nepaprastas, tai toks bus ir Jūsų gyvenimas. Žvelkite žmonėms tiesiai į akis. Pojūčiai, postūmiai, troškimai, emocijos, idėjos, susitikimai... – tai Jūsų gyvenimo spalvos. Tegul jos būna šiltos ir jaukios. Neatsisakykit jaunatviškų svajonių ir vilčių, nepaleiskite savo ambicijų, kad ir kokio dydžio jos bebūtų.  Niekada nepraraskite optimizmo, nes viskas yra pasiekiama, kai to norime. Turėkite svajonę, dėl kurios būtumėte pasiruošę keliauti nors į pasaulio kraštą.

Linkim, kad Jūsų akys žibėtų net ir dėl mažmožių! Stenkitės surasti tai, kas nuolat stebintų ir teiktų džiaugsmo. Niekas kitas juk laimės nesukurs - tik Jūs patys. Užkrėskite aplinkinius džiaugsmu, būkite nuoširdūs ir mėgaukitės gyvenimu...

Norėtume palinkėti nepamiršti  mokyklos, kuri jus globojo. Kuri pažadino kūrybą, motyvaciją, galbūt ateities planus. Mokykla ruošė jus paleisti į streso, naujovių bei  gyvenimo išbandymų kasdienybę. Ir štai jūs  pradedate kitą gyvenimo etapą. Tikimės, kad net ir suklupę mokėsite pakilti! Šiandien svarbu ištarti paprastą, bet labai galingą žodį „Ačiū!“ mokytojams, kurie kantriai laukė rezultatų,  padėjo, kada reikėjo, kai nieko nebuvo šalia.  AČIŪ pedagogams, suteikusiems ne tik įspūdingą žinių bagažą, bet ir leidusiems augti kaip asmenybėms.

Mes linkime, kad egzaminų rezultatai būtų kuo aukštesni, kad šios paskutinės akimirkos mokykloje būtų pačios geriausios, kad prisimintumėte visas išdaigas ir nuotykius, kokių  čia patyrėte. Bet ,manau, svarbiausia yra palinkėti, kad rastumėte savo kelią.  Kad rastumėte tai, kas jums labiausiai patinka!

Šiandien yra labai iškilminga diena jūsų gyvenime, nuo kurios jūs esate laikomi suaugusiais ir tai labai atsakinga. Sprendimus teks priimti patiems, o tolimesnis gyvenimas priklausys tik nuo jūsų. Jūs esate jauna karta, kuri ateis pakeisti mūsų ir visos visuomenės gyvenimas priklausys nuo to, kaip jūs kursite savo gyvenimą. Nuo šiol jūs esate atsakingi už ateitį. Linkime sklandaus gyvenimo kelio, gerų draugų, sėkmės ir lengviausių išbandymų! Pasitikėkite savimi ir savo žiniomis.

Nežinom, kas parašė dainos „Vaikiškos dienos“ žodžius, bet jie skirti Jums:

Ir visada turėk sparnus, kuriais galėtum grįžti į namus,

Ir visada turėk laivus, kuriais galėtum plaukt į jūras,

Ir visada žinok gerai, kad viskas, kas svarbu, širdy sudėta,

Ir visada žinok gerai, svajonėje yra – tai bus ir žemėj vietos... 

Sėkmės dar kartą ir būkit laimingi! 

J. Ralio gimnazijos 76-os laidos abiturientų tėvai

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: