Baigėsi šventinis laikotarpis. Tai reiškia, kad į kovas stos ir tie sportininkai, kurie šventiniu  laikotarpiu poilsiavo. Aišku, treniruotės vyko, tačiau nevyko tarpusavio susitikimai.

Taip šį savaitgaly varžybos bus tęsiamos 2022-2023 metų Optibet Baltijos moterų tinklinio lygoje. Savo sirgalius į salę vėl pakvies Raimondos Strelkauskaitės treniruojama Jonavos „Aušrinė“ moterų tinklinio komanda, kuri grumiasi ne tik šioje lygoje, bet ir šalies čempionate.

Praėjusiais metais Jonavos tinklininkės rungtyniavo gan užtikrintai ir Baltijos lygoje užima antrąją vietą, į priekį praleidusios tik be pralaimėjimų žengiančią Talino „TalTech/Tradehouse“ ekipą iš Estijos. Trečiojoje vietoje žingsniuoja kita lietuviška „Kaunas-VDU“ komanda.

Visgi, Jonavos tinklininkės tarpušvenčiu liejo prakaitą salėje ir ne tik treniravosi, bet ir sužaidė draugiškas rungtynes su Lietuvos čempionate rungtyniaujančia Kauno „Svaja-Viktorija-LSU“ komanda. Buvo žaidžiami penki setai ir išmėginamos įvairios žaidybinės situacijos.

Sausio 7 d., šeštadienį, Jonavos sporto centro salėje (vasario 16-osios g. 1A) nuo 18.00 val. „Aušrinė susitiks su Rygos „RSU/MSG“ (Latvija) klubu, o sausio 8 d., nuo 13.00 val. Jonavos tinklininkės grumsis su kita Rygos tinklinio mokykla/LU ekipa.    

 

„Aušrinė“ klubo inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: