Dar praėjusių metų sausį Chemikų ir P. Vaičiūnų gatvių sankryžoje įrengtas ženklas rūpi ne visiems - redakcija vis sulaukia skaitytojų prašymų atkreipti dėmesį į tai, nes dalis vairuotojų ir toliau suka į kairę laikotarpiu, kai draudžiama tai daryti ( darbo dienomis nuo 7 iki 9 val.).

,,Ženklas stovi jau beveik metus, bet vis atsiranda gudročių arba aklų, kurie bando sukti į kairę piko metu. Per juos kiti vairuotojai stringa kelyje, nors galėtų ramiai sau sukti į dešinę. Nori ar nenori, kyla klausimas, ar dalis vairuotojų praregi tik tuomet, kai mato pareigūnus?", - kalbėjo skaitytoja Zita.

,,Kiekvieną dieną važiuoju iš Chemikų gatvės į P. Vaičiūno gatvę. Galiu pasakyti, kad pažeidėjų, ignoruojančių jau ne visai naują ženklą, tikrai netrūksta. Nesuprasi, ar taip elgiamasi specialiai, ar iš žioplumo, bet norėtųsi, kad į tai būtų atkreiptas dėmesys", - dar prieš mėnesį pasakojo į redakciją paskambinęs Julius.

Policijos pareigūnai jau ne kartą drausmino vairuotojus, kurie nepaiso minėto ženklo. Primename, kad už kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymą gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: