Gegužės 22 d. pradėta registracija dalyvauti Jonavos rajono savivaldybės jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje (toliau - programa) Jonavos rajone veiklą vykdantiems darbdaviams ir Jonavos rajone gyvenantiems jaunuoliams jau sulaukė vieni kitus atradusių ir dėl įdarbinimo sutarusių bei programoje užsiregistravusių 11 darbdavių ir 17 jaunuolių.

Kviečiame darbdavius būti atvirais jaunimui (14-19 m.), suteikiant jiems galimybę įsidarbinti ir pažinti atitinkamas darbo vietas, taip skatinant jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, o jaunuoliams – būti aktyviais darbo paieškose, siekiant įgyti darbinės patirties.

Registracija tęsiama iki birželio 30 d.

Informacija apie programą ir reikalingi pateikti dokumentai čia:

https://jonava.lt/gyventojams/skelbimai/54/kvieciame-jaunima-ir-darbdavius-dalyvauti-2023-metu-jonavos-rajono-savivaldybes-jaunimo-vasaros-uzimtumo-ir-integracijos-i-darbo-rinka-programoje:10984

Papildomos informacijos dėl jaunų asmenų iki 18 metų įdarbinimo galite rasti čia: http://www.mukis.lt/lt/renginiai_mokiniams.html Þ „Nepilnamečių įsidarbinimo galimybės vasarą“ (Renginio medžiaga).

Kilus klausimams, kreiptis el. paštu daiva.skebiene@jonava.lt arba telefonu +37061623403.

Jaunimo reikalų koordinatorės informacija

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: