Kaip žinia, informacija apie „Trikojais“ pramintus mobiliuosius greičio matavimo prietaisus nebėra naujiena. Socialiniai tinklai ir žiniasklaida mirga nuo jau perteklinės informacijos apie šiuos prietaisus, tačiau šiandien daroma nauja prielaida - „Trikojis“ Jonavoje gali „dirbti“ ir kiekvieną dieną.

Jau esame skelbę, kad mobilusis matavimo prietaisas Jonavoje greitį matavo sausio 10 ir 13 dienomis. Šiandien, sausio 15-ąją pranešta, kad nuo 15 val. Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai vėl vykdys policinę priemonę, naudodami naujuosius mobilius greičio matuoklius Jonavos rajone.

Kelios minutės po 15 val. jonaviečiams skirtoje socialinėje grupėje atsirado ir „Trikojo“ nuotraukos, fiksuotos prie Jonavos kultūros centro. Ar iš smalsumo, ar dėl baimės būti nubaustiems, vairuotojai, gyvai išvydę šią įrangą Žeimių g., transporto priemonės greitį sumažindavo iki 35, 38 ir net iki 20 km/h.

Primename, kad Kauno apskričiai paskirti 6 tokie prietaisai. Vertinant tai, kad Kauno apskričiai priskirtos 8 savivaldybės, vietoje su „Trikoju“ dirbęs pareigūnas neatmetė galimybės, jog Jonavoje mobilus greičio matavimo prietaisas greitį gali matuoti kad ir kiekvieną dieną.

Sausio 15 – ąją „Trikojis“ Jonavoje „svečiuosis“ iki vėlaus vakaro. Pareigūnai primena, kad leistino greičio viršijimas - viena iš dažniausių skaudžių eismo įvykių priežasčių. Todėl policija šiemet daugiau dėmesio skirs greičio kontrolei.

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: