Prieš kiek daugiau nei metus į projekto „X faktorius“ atrankų etapą kukliai žengusi mergina dabar pasakoja apie drąsos ir ryžto pareikalavusį kelią.

„Labai džiaugiuosi turėjusi galimybę pamatyti, koks yra šou pasaulis. Būtent tada ir supratau, jog negaliu sėdėti rankų sudėjusi, nes ten viskas vyksta nematytais tempais, tad jeigu noriu kurti, turiu tai daryti čia ir dabar“ – pasakoja atlikėja.

Pasak jos, pirmąją dainą išleisti buvo žymiai baisiau, nei antrąją: „Bijojau, jog galiu nesulaukti jokio atgalinio ryšio, o tada tikriausiai save įtikinčiau, kad kūryba ne man.“

Tokias mintis į šalį nuvyti padėjo žinomas atlikėjas, dainų autorius, radijo laidų vedėjas Valdas Kabutavičius, sukūręs instrumentinę dalį singlui „Mūsų pasaka“. Elvija teigia, jog tik iš kito žmogaus išgirdus, jog turi kūrybos dovaną,  tikrai pradėjo tuo tikėti.  

Elvija pasakoja, kad mintis parašyti būtent tokią, linksmu ritmu skambančią dainą, pasakojančią apie skaudžius išgyvenimus, kilo netikėtai: ,,Tuo laikotarpiu, kai gimė ,,Mūsų pasaka”, jausdavau daug emocijų vienu metu, manau tai ypač pasijaučia dainos priedainyje.”

Pasak atlikėjos ,,Mūsų pasaka” - tai moters nepriklausomybės himnas. Kūrinyje paprastai ir jautriai kalbama apie meilę ir apie stiprybę atsitiesti po įskaudinimo. 

Pirmasis vokalistės kūrinys ,,Tuo pačiu ritmu” sulaukė dėmesio iš reggio ir hip-hop’o atlikėjo Mr. Bullet, su kuriuo šių metų pradžioje pasirodęs įrašas ,,Norime skristi” tapo puikiu pasisekimu, jau užkariavusiu ne vieno klausytojo širdį. 

Greitu metu Elvija klausytojus žada nudžiuginti dar ne vienu kūriniu. 

„Mūsu pasaka“ jau pasiekiama visose platformose. Kviečiame pasiklausyti. 

#mūsųpasaka #musupasaka #Elvija 

© Elvija 2024  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: