Portalo jonavoszinios.lt skaitytojai ne kartą yra perspėję kitus jonaviečius dėl laiptinėse besisukinėjančių asmenų, kurie tikrina, ar užrakintos butų durys. Neabejojama, kad taip elgiasi vagišiai, siekiantys lengvai nugvelbti neužrakintuose butuose esamą turtą. Ir nors pastaruoju metu tokių skundų nebebuvo girdėti, šįkart į redakciją paskambinusi moteris pataria jonaviečiams saugoti ir savo balkonus.

,,Šeštadienį Kosmonautų gatvėje du tamsaus gymio vaikinai, važiavę dviračiu, dairėsi į balkonų pusę. Savomis akimis mačiau, kai kiek pasisukinėjus kiemuose, vienas jų bandė įlipti pro neuždarytą langą.

Man sušaukus, kad ką jie daro, vaikinai staigiai spruko.

Manau, kad reikėtų informuoti apie tai gyventojus. Panašu, kad rakinti durų nebeužtenka, reikia prižiūrėti ir pravirus balkonų langus", - pasakojo į redakciją paskambinusi Virginija.

Anot moters,  vaikinai nebuvo aukšti. Jų amžius turėtų būti apie 13-15 metų.

Nors kol kas pranešimų apie šeštadienį balkonuose įvykdytas vagystes portalo jonavoszinios.lt nepasiekė, primename, kad gyventojai, pastebėję asmenis, besitaikančius į ne savo turtą, turėtų pranešti bendruoju pagalbos tarnybų numeriu 112. 

Asociatyvi archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: