Šiandien, gegužės 12-ąją, Joninių slėnyje nusileidęs ir žemai mieste skraidęs sraigtasparnis jonaviečiams užminė mįsle apie tai, kas vyksta. Portalas jonavoszinios.lt dėl to taip pat sulaukė aibės klausimų.

Kaip paaiškino VšĮ ,,Jonavos ligoninė", tai – ,,Geležinio Vilko" pratybų dalis.

,,Penktadienį Joninių slėnyje leidosi karinis sraigtasparnis – vyko pasiruošimas tikriesiems pratybų veiksmams, kurie ligoninėje vyks pirmadienį. Pratybų metu medikai ir ligoninės personalas priims „sužeistuosius", suteiks medicininę pagalbą", – skelbia ligoninė.

Vaizdo įrašu su Jonavoje nutūpiančiu sraigtasparniu pasidalino ir Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius. Įrašu dalijamės ir mes.

Kaip jau esame rašę anksčiau,  tarptautinės karinės pratybos „Geležinis vilkas 2023-1“ prasidėjo gegužės 8-ąją. Dvi savaites truksiančiuose mokymuose dalyvaus apie 3500 karių ir 600 karinės technikos vienetų iš Lietuvos bei vienuolikos kitų NATO valstybių – Belgijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Kroatijos, Lenkijos, Liuksemburgo, Nyderlandų, Norvegijos, Portugalijos ir Vokietijos. 

Jonavos ligoninės nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: