„LONO įmonių grupė yra nuolat auganti, todėl stipriname komandą, didiname pajėgumus ir išskirtinai grupės įmonėje „Gergama“ ieškome žmonių, norinčių prie mūsų prisijungti. Laiku mokamu atlyginimu, socialinėmis garantijomis, žinoma, nieko nenustebinsi, todėl ir siūlome daugiau – galimybę augti kartu ir draugišką kolektyvą tvirtas lietuviškas tradicijas turinčioje įmonėje. Vertiname žmones, kurie dirba pas mus ir mums svarbu, kad žmogus čia jaustųsi gerai“, – sakė Domas Jakutis, LONAS direktorius.

Įmonė „Gergama“ orientuojasi į rankų darbo lovų bei čiužinių gamybą, kur komforto meistrai vienu metu gamina tik 1 gaminį, t.y., kruopštumas ir dėmesys detalėms lydi nuo gamybos pradžios iki pabaigos. Rinkai pristatytos continental tipo lovos, kurių konstrukciją sudaro karkasas ir dvigubas čiužinys, jau pelnė ne vieną simpatiją. Būtent tokios lovos yra būdingos aukšto lygio viešbučių lovoms, garantuojamas išskirtinis stilius ir komfortas.

Naujai įrengtose moderniose patalpose įmonė „Gergama“ ieško net 30 darbuotojų: baldų apmušėjų, klijuotojų, pakuotojų, siuvėjų, sandėlio darbuotojų. Daugiau informacijos apie laisvas darbo vietas: raminta@gergama.lt

Taip pat skaitykite: