„Prie Žemaitės g. 6-to namo čia buvo metaliniai vamzdžiai tokie, kur galima skalbinius džiauti ar kilimus dulkinti. Patogu buvo žmonėms, juk ne visi balkonuose gali džiovinti skalbinius. O kažkas atvažiavo ir nupjovė juos. Aš iš trečio aukšto šaukiau, bet manęs neklausė, tik atkirto, kad dar ir kitur pjaus.  

Ar čia dabar metalus taip renka, ar jie nupjauti gavus leidimą? Galvojau, kad viskas daroma, kad žmonėms būtų patogiau, o gaunasi viskas atvirkščiai – tai medžius kažkas nupjauna, tai dabar tuos metalus, kažkaip liūdna“, - pasakojo moteris teigdama, kad nereikėjo minėtų metalinių konstrukcijų naikinti, jei tai buvo ne metalo vagystė, o suderintas senų konstrukcijų pašalinimas.

Susisiekus su UAB „Jonavos paslaugos“ direktoriaus pavaduotoju komunaliniam ūkiui Povilu Beišiu gautas patikinimas, kad tai buvo suderintas senų metalinių konstrukcijų utilizavimas. Anot P. Beišio, tokių konstrukcijų mieste belikę nedaug, jos palaipsniui šalinamos pastarąjį penkmetį.

Verta pripažinti, kad vieniems senos metalinės konstrukcijos netrukdo, anaiptol, kaip tvirtino Žemaitės gatvės gyventoja, jos patogios skalbinių džiovinimui ar kilimų purtymui. Vienok, yra ir tokių, kurie nepritaria, kad ir švariai išskalbti skalbiniai būtų kabinami viešai,  visiems „ant akių“.  

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: