Vakar, spalio 2-ąją, jau rašėme, kad jonaviečiai išreiškė nepasitenkinimą dėl Jonavoje, Žeimių gatvėje, veikiančios ,,Gintarinės vaistinės" darbo laiko sutrumpinimą. Taip pat atkreiptas dėmesys, kad viešai skelbiamas vaistinės darbo laikas - netikslus, nes rašoma, jog ši dirba iki 23 valandos. 

Paskelbtas ir pačios vaistinės paaiškinimas, kuriame teigta, kad pagrindinės vaistinės darbo laiko pakeitimo priežastys yra susijusios su liepos 1 d. įsigaliojusiais pokyčiais.

,,Po priimtų Farmacijos įstatymo pakeitimų. Turėjome įgyvendinti sprendimus, kad ir toliau užtikrintume visas galimybes pacientams laiku gauti reikiamus vaistinius preparatus ir farmacines paslaugas, o darbuotojai patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Kadangi po įstatymo permainų didesnėje dalyje šalies vaistinių negali dirbti vienas farmakotechnikas, su juo būtinai kartu dirbti turi vaistininkas, kurių rinkoje labai trūksta, mums didžiausias iššūkis buvo perskirstyti vaistininkų darbo krūvį ir valandas, kad jie nepervargtų, galėtų keistis ir teikti profesionalias paslaugas pacientams.

Šiuo metu rinkoje yra itin didelis vaistininkų trūkumas, todėl dėl minėtų įstatymų pakeitimų neturėjome kitos išeities kaip sutrumpinti dalies vaistinių darbo laiką", - paaiškino ,,Gintarinės vaistinės" rinkodaros vadovė Irena Tėvelienė.

Taip pat nurodyta, kad vaistinė dirba tokiu grafiku: 

I-V 07:00-22:00

VI-VII 08:00-22:00.

Visgi, gautas patikslinimas, kad darbo laikas - kitoks.

,,Šiuo metu dirbti galime tik trumpesniu grafiku: I-V 8- 20 val., VI-VII 8-18val. Suradus naujų darbuotojų darbo laiką planuojama ilginti", - patikslino vaistinė. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: