Kaip skelbia Jonavos rajono savivaldybė, Jonavos rajono savivaldybės tarybos nariui, Darbo partijos atstovui Sauliui Jakimavičiui ir teisme nepavyko įrodyti, kad Jonavos vadovai pažeidė įstatymą, kai tarybos posėdyje priėmė sprendimus dėl naujo parko įrengimo Rimkų mikrorajone.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) praėjusių metų rugsėjo mėnesį vienbalsiai nusprendė, kad meras Mindaugas Sinkevičius ir mero pavaduotoja Birutė Gailienė interesų konflikto šiuo atveju nesukėlė ir įstatymo nepažeidė.

„VTEK nuomone, nepakanka pagrindo vienareikšmiškai teigti, kad minėtieji valstybės politikai, spręsdami su parko įrengimu susijusius klausimus, buvo neobjektyvūs ir nešališki vien dėl to, kad parkas nuo jų namų bus nutolęs apie pusę kilometro arba kilometrą“, - rašoma VTEK sprendime.

Opozicijos atstovas S. Jakimavičius šį VTEK sprendimą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui. Mero pavaduotoja B. Gailienė jau sulaukė teismo sprendimo – S. Jakimavičiaus skundas atmestas kaip nepagrįstas.

„Apmaudu, kad dėl kažkokių ambicijų yra apkraunamas teismų sistemos darbas, švaistomi mokesčių mokėtojų pinigai, eikvojamas laikas, kuris galėtų būti skiriamas rimtų pažeidimų nagrinėjimui, viešojo intereso gynimui. Kadangi po šio nutarimo dar paliekama galimybė skųsti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, manau, ja bus pasinaudota ir vėl visi turėsime sumokėti už vieno asmens ego „patenkinimą“, - opozicijos atstovo veiksmus komentavo B. Gailienė.

Naujas Rimkų parkas, dėl kurio buvo skundžiami savivaldybės vadovai, įrengiamas 2,6 ha teritorijoje tarp Chemikų, P. Vaičiūno ir A. Kulviečio gatvių.

Šis sklypas yra šalia tankiausiai apgyvendinto ir daugiabučiais namais apstatyto Jonavos miesto Rimkų mikrorajono. Šalia įsikūrusios dvi progimnazijos, vaikų darželis, į sklypą atsigręžęs privačių namų kvartalas.

Jonavos rajono savivaldybė siekia, kad kuriamas parkas taptų traukos objektu ir patrauklia ramaus laisvalaikio vieta visiems šalia gyvenantiems jonaviečiams.

Jonavos rajono savivaldybės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: